Про Асоціацію

Наразі в Україні потреби єврейської діаспори закривають близько 140 єврейських організацій і громад. Дані громади неофіційно розділені на дві «касти» — великі організації з розвиненою інфраструктурою і невеликі громади, що на даному етапі тільки розвиваються.

Саме виходячи з такої градації єврейських організацій сформувалася ініціатива створення Асоціації розвитку єврейських громад України, що об’єднує середні і малі громади в єдиний «механізм», завдання якого — розвиток на всіх рівнях.

Асоціація має намір ініціювати діалог між громадами та єврейськими організаціями, а також лобіювати на державному рівні інтереси громад виходячи з культурних цінностей і потреб єврейських нацменшин України. Основними пріоритетами на даний момент є сфера освіти, а також історичне і релігійне сприйняття нацменьшин в нашій країні.

Також важливим завданням наша Асоціація бачить ініціювання діалогу і співпрацю з єврейськими та світовими фондами для обміну досвідом, спільних проектів і фінансування.

Ми твердо переконані, що зв’язок між громадами та міжнародними організаціями — ключ до розвитку інфраструктури єврейської діаспори та її виходу на абсолютно новий рівень.

Наші цілі: